Український День родини – вітайте найрідніших

Дата: 08.07.2021 08:34

Український День родини – досить молоде свято і відзначається з 2012 року (відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року). Відзначення цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

Родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають усім нам у складних ситуаціях, дарують нам тепло. Родина – це безпечний і затишний рідний дім, а родинне тепло, й уроки життя – це те, що людина бере із собою в усі дорослі шляхи.

Цього дня міцніше обійміть і поцілуйте членів своєї великої або маленької сім’ї, скажіть їм теплі слова любові й поваги, поділіться з ними своїми почуттями і відчуйте їх важливість для вас.

Якщо ж у цей день ви далеко один від одного, то обов’язково надішліть привітання та листівки з днем сім’ї всім рідним і близьким. Адже у цей день так хочеться приділити більше уваги своїм рідним і подарувати радісні емоції.