Вже третій рік поспіль, стало доброю традицією у Марківській громаді святкувати День рибалки разом, що об’єднує дедалі більше людей.

Дата: 12.07.2021 11:57

Фото без описуЦього року 11 липня, ставок «Білий», що на території Кризького старостату зібрав на своєму березі любителів та великих професіоналів рибної ловлі. Місця вистачило й групам підтримки, які зручно влаштувалися, аби підтримати охочих вполювати лускатого «звіра» та відпочити на свіжому повітрі в колі друзів. Фото без описуПід щорічним девізом «Пропаганди здорового способу життя та сімейного відпочинку, популяризації риболовного спорту, підвищення майстерності та вдосконалення техніки володіння сучасними рибальськими снастями!» присутніх на заході вітали секретар Марківської селищної ради Надія Кривошлик, начальник відділу молоді та спорту Володимир Личман та начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Ольга Стрижаченко. Після реєстрації та жеребкування, кожному учаснику було запропоновано місце для риболовлі за номером. Цьогоріч судді зареєстрували 24 учасника змагань. Перед початком змагань суддівська колегія у складі Максима Тарасенка, Олександра Білика, Володимира Личмана та Олександра Косенка детально ознайомили учасників із регламентом та правилами проведення змагань. Чотири години ловлі риби визначили переможців у декількох номінаціях.

Тож, вітайте переможців:
Найбільшу рибину, вагою у 238 грамів вдалося впіймати Коротуну Сергію.
Другий результат зафіксовано у Кризького Миколи, а третє місце присудили Великохатському Олексію.
У номінації «Найбільша сумарна вага вилову» відзначився Волошин Іван.
Приємністю стала участь у змаганні прекрасної половини людства. Олена Меженська була нагороджена пам’ятним призом.
Номінація наймолодший рибалка – Михайло Санін.
Номінація найдосвідченіший рибалка – Анатолій Іваненко.
Після завершення спортивної частини переможців та призерів було нагороджено грамотами та цінними подарунками.
Також поряд з риболовами готували смачну кашу та уху дві команди. Фото без описуУчасники команд були нагороджені призами.
Проведення фестивалю «День рибалки» відбулося за сприяння Марківської селищної ради, організатори відділ молоді та спорту та відділ культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради.
По завершенню змагань було приємно спостерігати за втомленими, але щасливим обличчями рибалок. Мета заходу повністю виправдана – ДОБРЕ СВЯТКУВАТИ РАЗОМ!