Шановні бухгалтери Марківської громади!

Дата: 16.07.2021 07:41

16 липня відзначається День бухгалтера. З цим професійним святом хочемо привітати працівників бухгалтерських служб всіх підприємств, установ і організацій. Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота різноманітних сфер народного господарства громади. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки громади та держави загалом. У день професійного свята дякую всім бухгалтерам громади за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю. Бажаю Вам міцного здоров’я, Божого благословення, щастя, благополуччя, невичерпних сил, наснаги, а також великого успіху, який супроводжуватиме Вас у всіх справах та починаннях!

З повагою, голова Марківської громади Ігор Дзюба