СПІЛЬНО на Марківщині...

Дата: 21.07.2021 18:26

Фото без описуВчора, 20 липня експерти ГО “Соціальна синергія” провели круглий стіл ???? з місцевою владою, надавачами послуг, членами міждисциплінарної команди й іншими зацікавленими сторонами Марківської громади.

В обговоренні також взяли участь представники партнерів проєкту UNICEF Ukraine і Українська мережа за права дитини.

???? Марківка вперше стала учасницею проєкту #Спільно, тому експерти зробили акцент на перевагах, які отримають громада і її мешканці:

???? соціальні послуги доступні і їх можна отримати у своїй громаді, в той час, як зараз необхідно їхати в районний або обласний центр, щоб отримати послугу

???? клієнтоорієнтований підхід, що передбачає аналіз ситуації сім’ї та індивідуальний план для кожної сім'ї, налагоджена взаємодія між різними надавачами послуг та підрозділами, що спрощує отримання послуги і її підвищує якість

???? ефективна система виявлення ризиків та запобігання проблем, на противагу чинної практики, коли соціальна послуга надається вже при наявності проблеми, часто — занадто пізно або ціною надзусиль.

??Практика доводить, що громади, які інвестують у соціальні послуги й підтримку сімей - вкладають у свій розвиток і добробут.

Дякуємо експертам і учасникам! Плідного старту!

Проєкт СПІЛЬНО впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine та ГО “Соціальна синергія” за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (КFW).