Про хід збирання ранніх зернових культур у 2021 році в сільськогосподарських підприємствах, розташованих на території Марківської селищної ради

Дата: 27.07.2021 15:16

Фото без описуСтаном на 26 липня  ранніх зернових і зернобобових культур зібрано на площі 14 158гектар, що становить 82 відсотки до загальної площі збирання, намолочено 54418 тонн зерна з урожайністю 38,4 ц/га.

Зокрема,

• озимої пшениці  намолочено  54,1 тис. тонн,  урожайність –  38,5 ц/га, зібрано на площі  14058 га;
  • ячменю намолочено  318 тонн, урожайність – 31,8 ц/га,   зібрано на площі – 100 га.

Найвищу врожайність озимої пшениці в громаді отримали  в СТОВ «Агрофірма «Марківське» - 39,9 ц/га.

Сьогодні селищний голова Марківської селищної ради  Ігор Дзюба, секретар ради Надія Кривошлик і начальник відділу агропромислового розвитку Ірина Григоренко  відвідали ТОВ «Мирне Плюс».

Під керівництвом досвідченого керівника Пульної Наталії Василівни показники з врожайності зернових та технічних культур серед сільгосппідприємств району постійно були кращими або найкращими . Ось і сьогодні вони зібрали озиму пшеницю на площі 1500 гектар, намолотили 7813 тонн зерна , урожайність становить 37 ц/га. Планують протягом двох днів завершити збирання озимої пшениці.

Поруч  з Наталією Пульною працює її син Сергій, який не тільки переймає досвід роботи, а є і запорукою світлого  майбутнього підприємства. Працьовитий, відданий своїй справі. Завжди з повагою ставиться до хліборобів, цінує їх працю і люди віддячують Сергію своєю щирістю сердець, готовністю  підтримувати молоде покоління.

За досягнення високих виробничих показників, сумлінну працю,  професіоналізм кращі працівники господарства - Олександр Кравцов, Андрій Бакланов, Андрій Овчаров, Віталій Мойсеєнко, були нагороджені грамотами Марківської селищної ради та отримали грошові премії,

Олександр Капля, директор Кризького СБК, привітав хліборобів щирою українською піснею.