Марківщина долучається до організації виставки «Мандруй Україною»

Дата: 02.08.2021 14:26

Фото без описуВідділом культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради розроблено та виготовлено друковану продукцію (буклети), фото- та відеоматеріали, що допоможуть ознайомитись із основними туристичними локаціями нашої мальовничої території. Також нашу громаду на Всеукраїнській виставці буде презентовано цілющими трав’яними зборами (дбайливо зібраними, висушеними та розфасованими у фірмові крафтові пакуночкиФото без опису працівниками клубних закладів і бібліотек), сувенірною продукцією (брендовані чашки; іграшки-символи, виготовлені Марківським центром дитячої творчості), макетами продукції сироробного заводу, вишивками (рушниками, сорочкою, картинами) майстрині Раїси Михайлівни Плис.

Названі виставкові матеріали планується розмістити в м. Києві у модулі Луганської області вже менш, ніж за місяць, у переддень ювілейної річниці Незалежності нашої держави. Фото без описуТакож марківчани матимуть змогу ознайомитись із ними під час святкування вищезгаданої дати в центрі селища.
Дуже сподіваємось, що краса Марківщини не залишить байдужими наших співвітчизників із інших регіонів України і вони особисто захочуть познайомитися з нашою громадою.
Ми готові до співпраці! Та й Марківщина з любов’ю відкривається кожному, хто з любов’ю до неї завітає!