Відбулося перше засідання оргкомітету щодо відзначення Дня незалежності України та Дня Прапора в Марківській громаді

Дата: 03.08.2021 15:27

Фото без описуДень Незалежності України - найголовніше свято держави. У 2021 році цей день є особливо знаковим, адже у серпні будемо відзначати 30-ту річницю незалежності України. З метою гідної організації та відзначення даної дати у Марківській територіальній громаді 3 серпня 2021 року селищний голова Ігор Дзюба ініціював завчасне проведення першого засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Дня Незалежності України.
В ході засідання було обговорено план заходів з організації та проведення урочистостей до свят, враховано пропозиції членів оргкомітету та подано відповідні доручення відповідальним за хід підготовчих робіт.
Тож, урочистості до головного свята держави на Марківщині заплановані 22 серпня на центральній площі селища.
23 серпня 2021 в День Державного Прапора України традиційно урочисто підійматимуть синьо-жовтий стяг нашої держави.
24 серпня 2021 святкові заходи заплановані у Сєвєродонецьку, вже обласного масштабу.
Також, в програму включені спортивні змагання з волейболу та футбольні баталії серед ветеранів громади, зазначеного виду спорту.
Тож, шановні жителі та гості Марківської громади, чекайте на попередні анонси щодо часу проведення урочистостей, для Вас готується яскрава, незабутня подія – День народження нашої єдиної України, яке ми неодмінно святкуватимемо разом!