Суворе дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю – обов’язок кожного громадянина.

Дата: 13.08.2021 15:49

Фото без описуЖнива – напружена для хліборобів пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загоряння лісів та сільгоспугідь. Особливу небезпеку створюють спекотна погода, сухі хліба, людська недбалість та безвідповідальність. На виконання п. І. 5 протокольних доручень від 12.08.2021 року  за підсумками засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  Марківська селищна рада звертається до жителів, гостей та керівників агроформувань району щодо дотримання правил протипожежного захисту сільськогосподарських угідь, хлібоприймальних пунктів, елеваторів та інших об’єктів зберігання і переробки врожаю. ПАМЯТАЙТЕ, що палити, розводити багаття, застосовувати відкрите полум’я на хлібних масивах та поблизу них, а також біля скирт соломи та сіна заборонено.

ДІЇ ПРИ ВИНИКНЕННІ ПОЖЕЖІ

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до пожежно-рятувального підрозділу за телефоном «101». До приїзду рятувальників гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння. Для обмеження розповсюдження вогню, зону горіння необхідно обов’язково оборати. Приступити до гасіння пожежі шляхом збиття полум'я або засипанням полум'я землею.