Про скасування рішень Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області

Дата: 17.08.2021 13:23

Рішенням Луганського окружного адміністративного суду від 11.08.2021 року по справі № 360/2668/21 було визнано протиправною та скасувано постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області від 10.05.2021 №15 «Про дострокове припинення повноважень депутата Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області, Меженської Інни Іванівни висунутої Регіональною організацією політичної партії «Опозиційний Блок» в Луганській області та обраної депутатом на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 р.» та визнано протиправною та скасовано постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області від 10.05.2021  № 16 «Про визнання обраним депутатом Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області, після дострокового припинення повноважень депутата, Меженської Інни Іванівни в єдиному виборчому списку Регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок» в Луганській області за черговістю, встановленою з урахуванням результатів голосування виборців - ОСОБА_2 ».