22 серпня – Всеукраїнський День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Дата: 22.08.2021 06:55

Фото без описуКуля не обирає жертв, вона без розбору обриває життя і досвідчених працівників органів внутрішніх справ, і зовсім юних, які тільки розпочали свій життєвий і професійний шлях. Сьогодні, напередодні 30-ї річниці незалежності України, ми вшановуємо пам'ять працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків, віддаємо шану патріотам усіх поколінь – тим, хто боронив рідну землю в минулому, відстоював духовність України, виборював незалежність та тим, хто і нині продовжує справу наших славних предків.

Честь і слава нашим героям, котрі залишилися вірними присязі до останнього подиху та зупинили злочинців ціною власного життя. Вічна вам пам’ять!