Привітання селищного голови Марківської селищної ради з Днем Державного Прапора

Дата: 23.08.2021 07:20

Фото без описуШановні жителі та гості Марківської громади! Сьогодні, напередодні ювілейного Дня незалежності, вся країна відзначає свято вшанування одного з трьох символів нашої держави – Державного Прапора України. З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий стяг, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Український народ з-поміж інших націй завжди вирізнявся надзвичайною волелюбністю, прагненням свободи та незламною силою волі. Під синьо-жовтим стягом українські воїни захищають свої кордони. Звільняючи українські землі від терористів і загарбників, його встановлювали на найвищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчуючи, що Українська держава єдина. Державний Прапор об’єднав під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, і кличе нас стати на варту України -неньки, кличе нас із натхненням та наснагою взятись до її розбудови, щоб дивлячись, як майорить синьо-жовтий символ нашої держави із гордістю на повні груди вигукнути: Я – українець!

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, що сповнює серця гордістю за рідну країну, натхненням і бажанням жити і працювати на її благо.

Любімо і поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України, духовний скарб нації!

Від усього серця бажаю Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Доброго здоров'я, добробуту, благополуччя, щастя кожній родині, а головне – мирного неба над Україною.

З Днем державного Прапора, громадо!

Зі святом, Україно!

З повагою, голова Марківської громади Ігор Дзюба