Надходження ПДВ до державного бюджету від бізнесу Луганщини склали понад 1 млрд гривень

Дата: 28.08.2021 12:36

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що у січні – липні 2021 року юридичні особи та фізичні особи-підприємці регіону перерахували до державного бюджету 1 млрд 026,2 млн грн податку на додану вартість (далі – ПДВ).

Вона акцентувала увагу, що надходження ПДВ за січень – липень поточного року перевищили обсяг надходжень за аналогічний період 2020 року на 60,8 відс. або на 388 млн гривень.

Тільки у липні поточного року у порівнянні з минулорічним місячним показником надходження зросли на 23,9 відс. або на 23,5 млн грн та складають 122,3 млн гривень.

Людмила Хворостян зазначила, що станом на 1 серпня 2021 року в Головному управлінні ДПС у Луганській області зареєстровано 2360 платників ПДВ, серед яких 2104 юридичні особи та 256 фізичних осіб-підприємців.

Головне управління ДПС у Луганській області