УКЛОНІМОСЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ!

Дата: 29.08.2021 12:27

Фото без описуНайкращі з кращих падають від куль,
грудьми своїми землю прикривають
сумним набатом в селах і містах
Звучать слова: «ГЕРОЇ – не вмирають!»
День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві. Фото без опису
Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.
Марківська громада доєдналася до загальноукраїнських заходів, саме 29 серпня біля пам’ятного знаку захисникам України, що в центрі селища відбувся урочистий мітинг-реквієм. Фото без опису
У цей день пригадаймо подвиги захисників України, серед яких наші герої навіки –
Андрієнко Сергій Володимирович
Світличний Олександр Григорійович
Шило Володимир Сергійович
Акутін В'ячеслав Ігорович
Дзідзінашвілі Давід Георгійович
Білокобильський Сергій Михайлович
Птіцин Віталій Ігорович
Бакланова Алєся Олександрівна
Неправда, що герої не вмирають. Не вмирає пам’ять про них, яку ми маємо плекати із вдячністю за можливість жити під мирним небом. Своїми грудьми вони закрили країну від ворожих «градів», і наш обов’язок перед ними — зробити все, щоб ці тисячні жертви не були марними.
Вшануймо пам'ять наших земляків, військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність України. Пам'ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!
Молитвою, добрим словом, згадайте Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...
Вічна пам'ять! Слава Героям!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!