Свято першого дзвоника в Марківській громаді
Дата: 01.09.2021 10:32
Кількість переглядів: 1514
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/a7ccfead45daa9e9ed8dda51c7287333.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/2daa956e3c45720fdc84ee9e8986f4cc.jpg)
Урочисті лінійки цього року, як власне й минулого, пройшли у спрощеному форматі відповідно до вимог МОЗУ – першокласники та майбутні випускники школи зустрілись цього ранку на шкільному подвір’ї. Учнів початкової, середньої та старшої ланки – класоводи чекали на перший урок у класних кімнатах.
З вітальними словами до присутніх звернулася директорка вищевказаного навчального закладу Лариса Єфіменко. Голова громади Ігор Дзюба в своєму виступі побажав школярам рости здоровими, досягати високих результатів у навчанні та бути активними у громадському житті. Педагогам подякував за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Випускникам побажав успішно закінчити останній навчальний рік та зберегти у своїй пам’яті шкільні роки.
Урочистості пройшли в усіх навчальних закладах Марківської громади за участю представників Марківської селищної ради та депутатського корпусу. Цього року учнівські парти займуть 122 першокласники. В останнє на перший дзвоник у рідній школі вийдуть 83 випускники одинадцятих класів (відомості по всій Марківській громаді)
У фіналі свята перший дзвінок пролунав на знак початку нового 2021/2022 навчального року.
Зі святом, громадо!