В Марківській громаді з нагоди Дня адміністратора ЦНАП привітали та відзначили найкращих

Дата: 06.09.2021 15:22

Фото без описуСьогодні, з нагоди професійного свята, Дня адміністратора ЦНАП, голова Марківської громади Ігор Дзюба привітав дружній колектив відділу «Центр надання адміністративних послуг» Марківської селищної ради, який наразі очолює Єлизавета Сич. Теплі слова привітання на адресу працівників "офіс-фронту", звучали також від секретаря ради Надії Кривошлик, заступника селищного голови Андрія Лигути та старост відповідних старостинських округів громади. В ході привітання були відзначені кращі з кращих.

Для довідки! Адміністраторами відділу «Центр надання адміністративних послуг» Марківської селищної ради за півроку плідної роботи було надано:
2907 – місцевих послуг;
1390 – довідок про склад родини;
4180 – консультацій;
Виконано більше 1500 – реєстраційних дій.
Впроваджено в роботу паспортний сервіс, соціальну громаду, Є-малятко, реєстр територіальної громади. Налагоджена співпраця з Марківським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Луганській області, Марківським центром зайнятості. Успішно селами громади курсує мобільний ЦНАП.
І все це досягнення злагодженого механізму, відданих своїй справі професіоналів, які завжди працюють на благо Марківської громади.
Тож, бажаємо Вам міцної витримки, усмішки від долі та вдячних клієнтів.
Зі святом!