"Вогнем і залізом" - у турнірі з паверліфтингу серед аматорів представники Марківської громади стали кращими
Дата: 06.09.2021 18:24
Кількість переглядів: 1119
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/4ff9e1b307a328a64760234e17912e3b.jpg)
У виді станова тяга (вагова категорія до 75 кг) Дмитро Поволоцький зайняв 1 місце та виконав тим самим 1 розряд в класі" Аматори", піднявши вагу 165 кг.
Авраменко Олексій у виді станова тяга (вагова категорія до 82.5 кг) виборов також 1 місце і виконав розряд "Майстра спорту міжнародного класу" в класі "Аматори", піднявши вагу 237.5 кг.
В даному виді спорту наші спортсмени взяли участь вперше. Вітаємо з гідним виступом. Чекаємо на подальші перемоги!![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)