Дата: 08.09.2021 08:53

6-7 вересня 2021 року представники органів місцевого самоврядування, громадські діячі та фахівці у сфері туризму Марківської громади разом із колегами з Біловодчини відвідали Кремінську громаду. Зустріч із обміну досвідом відбулася у рамках проєкту «Розвиток співпраці територіальних громад Луганської області у галузі локального туризму», який реалізується ГО «Кремінська бізнес-асоціація» в межах грантового конкурсу ПРООН «Розвиток співпраці між територіальними громадами на основі спільних інтересів та цілей». Проєкт спрямований на підвищення економічної спроможності громад шляхом розвитку локального туризму, привернення уваги місцевих мешканців та гостей громад до туристичних дестинацій, створення умов для комфортного відпочинку та дозвілля шляхом відвідування туристичних маршрутів. В межах проекту інформаційні щити та знаки туристичної навігації міститимуть актуальну інформацію про громаду, а також будуть брендовані новоствореними брендами громади. Учасники зустрічі поділилися досвідом та своїми ідеями щодо розвитку локального туризму в Луганській області та пройшли туристичним маршрутом Кремінної.