Місцеві бюджети Луганщини отримали понад 2 млрд 761 млн гривень

Дата: 10.09.2021 10:38

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина поінформувала щодо наповнення місцевих бюджетів. За її словами, протягом січня – серпня 2021 року до місцевих бюджетів надійшло 2 млрд 761,2 млн гривень.

В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження збільшились на 19,3 відс. або на 447,5 млн гривень.

Вона зазначила, як важливий фактор, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків. Зокрема, 1 млрд 998,6 млн грн отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з січнем – серпнем минулого року більше на 18,4 відс. або на 310,5 млн гривень. Єдиного податку надійшло 286 млн грн, що перевищує минулорічний результат на 12,2 відс. або на 31,1 млн гривень. Надходження земельного податку та орендної плати склали 293,5 млн грн, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 27,7 відс. або на 63,6 млн гривень.

Ольга Височина акцентувала увагу, що додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.

Очільниця податкової служби області підкреслила, що лише належне фінансове забезпечення гарантує самостійність в ухваленні рішень та спроможність громад вирішувати актуальні питання життєдіяльності. Якщо кожен зробить свій посильний внесок у вигляді сплачених податків до бюджету громади, це дозволить підвищити якісний рівень освіти, медичних послуг, об’єктів інфраструктури тощо для її мешканців.

Головне управління ДПС у Луганській області