Шановні працівники та ветерани Марківського міжрайонного управління по експлуатації газового господарства філії АТ «Луганськгаз», прийміть щирі вітання з Вашим професійним днем!

Дата: 12.09.2021 10:46

Фото без описуЦе свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої неможливо уявити благополучне життя країни, свято тих, хто своєю невтомною працею щодня підтверджує високий рівень професіоналізму й майстерності робітників газової промисловості, береже традиції та примножує надбання попередніх поколінь газовиків.

Зичимо Вам міцного здоров`я, втілення найсміливіших планів та ідей, мудрості і далекоглядності в їх реалізації. Бажаємо надійної підтримки колег, рідних і друзів, непохитної віри та відчуття гордості за свою роботу і довгих років плідної праці!
Висловлюємо щиру подяку всім працівникам, які щоденно проявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, виконуючи свої професійні обов’язки.
У цей святковий день бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, процвітання та нових успіхів!
З повагою, голова Марківської територіальної громади Ігор Дзюба