Марківщина на фестивалі в м. Коблево

Дата: 14.09.2021 13:34

Фото без опису13 вересня 2021 року в м. Коблево розпочався 5-ти денний фестиваль-нетворкінг для обміну досвідом, кращими практиками та, головне, пошуку натхнення для втілення майбутніх проєктів для громадських активістів сходу та півдня України. Марківську громаду на заході представляє головний спеціаліст відділу інформатизації, телекомунікацій та інноваційного розвитку Марківської селищної ради Микола Сопільник. Микола не випадково був обраний представниками громадських організацій – він є керівником багатьох успішних проєктів Марківщини. Нещодавно, селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба підписав меморандуми про співпрацю з представниками найактивніших громадських організацій в громаді, і саме представники цих організацій рекомендували кандидатуру Миколи Сопільника. Напередодні заходу, підписанти меморандуму зібралися побажати йому гідно презентувати досвід громади. Нині розвиток територіальних громад неможливо уявити без активних та рішучих громадян, які спільно об’єднують зусилля задля вирішення багатьох сучасних викликів. Протягом тижня Микола Сопільник працюватиме у команді, удосконалить навички взаємодії, комунікації та налагодження партнерських стосунків. Він презентує громадські організації Марківщини, познайомить з успішними кейсами, аби мотивувати спільноту до нових змін та дій. Фестиваль-нетворкінг організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.