Районні урочистості до Дня рятівника

Дата: 17.09.2021 12:40

17 вересня о 10:00 з нагоди святкування Дня рятівника, делегація 23 державної пожежно-рятувальної частини, 8-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Луганській області від Марківської громади на чолі з селищним головою Ігорем Дзюбою та полковником Олександром Стародубцевим взяли участь в урочистостях у м. Старобільськ. Очільник громади привітавши героїв-рятівників мав гарну нагоду вручити відзнаки вогнеборцям. В рамках святкування було передбачено яскравий парад техніки, що урочистою ходою відкривав свято центральними вулицями міста. Демонстрація пожежної, аварійно-рятувальної техніки та обладнання залишила феєричні враження глядачам. Протягом заходу блискучі номери святкового концерту у виконанні найталановитіших виконавців з усього району, наповнили урочисту площу піднесеним настроєм. Спокійних змін, яскравих життєвих миттєвостей, доброго здоров’я та всіляких людських гараздів зичили цього дня нашим рятівникам. Дякуємо Вам за службу!