Спільними діями до позитивних результатів...

Дата: 19.09.2021 12:16

19 вересня 2021 року за ініціативи мешканців вулиць Калинова та Паркова, відбулась робоча зустріч із заступником селищного голови з виконавчих органів ради Юрієм Ковтуном, за участю депутата Марківськоі селищноі ради Віталія Ткаченка, поліцейського офіцера громади Івана Білянського, спеціаліста з благоустрою відділу ЖКГ Геннадія Медвідя. Були обговорені нагальні проблеми мешканців вулиці, зокрема, вивезення тпв, чистка дренажного каналу від сміття і найболючіше питання - вирішення проблеми водовідведення. В результаті плідного обговорення, присутні вирішили перейти до спільних дій: за словами Юрія Ковтуна вже цього понеділка на місце «подій» буде направлена відповідна техніка та громадські працівники , які й розпочнуть роботи з розчистки в районі містка та вздовж дренажного каналу. Сподіваємось на співпрацю місцевих жителів, адже тільки спільними діями громада дієва та сильна, не лише думками!