Про хід збирання пізніх культур та сівби озимих в сільськогосподарських підприємствах розташованих на території Марківської селищної ради у 2021 році.

Дата: 20.09.2021 10:25

В сільгосппідприємствах усіх форм власності тривають роботи по сівбі озимих культур та збиранню врожаю пізніх культур. Станом на 20 вересня зібрано соняшнику на площі 16624 га, що складає 68 % до загальної площі збирання, намолочено 31,1 тис. тон, урожайність 18,7 ц/га (на цей період у 2020 році 20,6 ц/га). Найкращі результати отримали у ПрАТ «Агротон» Марківський регіон та СТОВ «Агрофірма «Марківське» де урожайність становить по 20,0 ц/га, СТОВ «Вікторія Плюс» - 18,2 ц/га. Кукурудзи на зерно зібрано на площі 300 га (СТОВ «Вікторія Плюс»), що складає 36 % до загальної площі збирання намолочено 710 тон, урожайність 23,7 ц/га (на цей період у 2020 році 32,9 ц/га). По Луганській області середня урожайність соняшника становить 17,9 ц/га, кукурудзи 32,7 ц/га. Посіяно озимих культур: а саме озимої пшениці на площі 11594 га, що становить 48% до планової площі сівби.

За 19 вересня випало опадів від 10 до 15 мм.