Нагальні потреби Просянського старостату обговорені на виїзній нараді

Дата: 21.09.2021 13:35

За дорученням селищного голови Марківської селищної ради Ігоря Дзюби, сьогодні заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Юрій Ковтун спільно з спеціалістами відділу ЖКГ Марківської селищної ради відвідали Просянський старостинський округ, де зустрілися зі старостою Віктором Сергієнком та місцевими мешканцями. Основним предметом обговорення було забезпечення приміщення адмінбудівлі старостату твердопаливним котлом. Дана будівля наразі багатофункціональна, тут своє дозвілля проводять учасники дитячого центру «Кураж», які нещодавно в рамках проєкту бюджету участі вже отримали екран, проєктор, стіл, стільці, орбітрек. Вже встановлене обладнання для проведення затишних осінніх вечорів для односельців очікує лише забезпечення тепла у холодну пору року. Це питання вже на контролі, проведений огляд існуючої котельні та зроблені відповідні заміри для встановлення котла, придбання якого планується найближчим часом. Також в ході зустрічі були підняті питання освітлення вулиць, благоустрою занедбаних територій сіл старостату, можливого збору повалених дерев та гілля для особистого користування. Було наголошено про відповідальне ставлення до ситуації зі стрімким приростом захворюваності на COVID-19. Зокрема, йшлося про збереження безпечної дистанції та обов’язкове носіння захисних масок у місцях великого скупчення людей. Ці застереження стосуються всіх жителів громади, попереджувальні заходи та постійний самоконтроль зберегли життя багатьом. В свою чергу поліцейський громади Валентин Капля ознайомив місцевих жителів з новими діями шахраїв та застеріг бути пильними й свідомими громадянами.