Коронавірусна статистика зобов’язує посилити пильність

Дата: 22.09.2021 09:16

Статистика захворюваності на COVID-19 красномовно свідчить про погіршення ситуації на Марківщині. Станом на 21 вересня поточного року, за даними в.о. головного лікаря КНП «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тамари Лигути, обліковувалося 94 амбулаторних хворих. З початку 2021 року на території Марківської громади на коронавірусну інфекцію захворіло 666 осіб. З них 100 було госпіталізовано, решта лікувалася амбулаторно. 11 людей померло. У зв’язку з погіршенням ситуації щодо захворювання на смертельну недугу 21 вересня поточного року в Марківській селищній раді відбулася оперативна нарада за участю селищного голови Ігоря Дзюби, представників медичної галузі та правоохоронних органів. На заході обговорили план дій щодо термінового вжиття заходів з максимального убезпечення місцевого населення від загрози зараження COVID-19. Шановні жителі Марківської громади! Аби не наражати на смертельну небезпеку себе, своїх рідних, близьких і людей, які вас оточують, слід неухильно дотримуватися заходів безпеки. Мінімізуйте кількість контактів з соціумом, уникайте людних місць, використовуйте дезінфікуючі засоби та маски, неухильно дотримуйтеся правил особистої гігієни. З усією відповідальністю поставтеся до пропозиції медиків вакцинуватися від COVID-19 , зважте всі «за» і «проти», не ризикуйте здоров’ям і життям дорогих серцю людей. Крім того, слід брати до уваги той факт, що порушення карантинних правил, недотримання встановлених норм поведінки під час пандемії тягнуть за собою адміністративну відповідальність згідно з чинним законодавством. Так, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Шановні земляки, не варто ризикувати найбільшою людською цінністю – життям. Будьте розважливі та здорові!