На часі – підготовка до опалювального сезону

Дата: 22.09.2021 12:17

Робоча нарада щодо готовності підприємств, організацій та установ Марківщини до початку майбутнього опалювального сезону відбулася в залі засідань Марківської селищної ради 22 вересня. В ній взяли участь сільські старости, представники соціальної та медичної сфер громади, керівник КП «Марківка вода». Головував на засіданні селищний голова Ігор Дзюба. На контроль також було поставлено питання оплати енергоносіїв. Зокрема, своєчасного відшкодування вартості газу, яка має тенденцію до росту. З розряду варіантів економії коштів – перехід на використання твердопаливних котлів, про що теж йшла мова на засіданні. Три фельдшерських пункти потребують ремонту системи опалення – ці потреби також внесли до перспективних планів. Про стан готовності до впорядкувальних робіт під час сезонної негоди ДП «Марківський райавтодор» та ДП «Марківський Комунальник» доповідав заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Юрій Ковтун. Назване комунальне підприємство має всі необхідні технічні ресурси для звільнення вулиць від снігу та посипання їх під час ожеледиці. Для аналогічних заходів філією «Марківський райавтодор» ДП «Луганський облавтодор» станом на 22 вересня було заготовлено 500 тонн піщано-соляної суміші, протягом наступних двох тижнів ці запаси буде поповнено ще на 830 тонн. Для того, аби сніг не затримувався на узбіччях автодоріг та не спричиняв непрохідності дорожнього полотна, запланували їхнє грейдерування. Ці та інші актуальні питання, котрі стосуються організації опалювального сезону та догляду за дорогами в осінньо-зимовий період, перебувають на контролі комісії з підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року території Марківської селищної ради. Її очолює Юрій Ковтун, до складу входять сільські старости, керівники підприємств, установ та організацій Марківщини, працівники житлово-комунального сфери. Підсумовуючи засідання комісії очільник громади Ігор Дзюба наголосив на своєчасному оперативному реагуванні на виникаючі проблеми щодо заходів з підготовки до опалювального сезону, з метою недопущення колапсів з настанням холодів.