Відбулося засідання виконкому Марківської селищної ради

Дата: 23.09.2021 09:19

На порядок денний засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради під головуванням селищного голови Ігоря Дзюби, яке відбулося 22 вересня поточного року, виносилося 24 питання. Про внесення змін до Рішення виконавчого комітету Марківської селищної ради від 22 квітня 2021 року № 14 «Про надання дозволу КП «Трудовий архів територіальних громад Марківського району» на прийняття документів з особового складу Марківської районної державної адміністрації Луганської області на зберігання» доповідав керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Віталій Семенченко. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання неповнолітній дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про надання дозволу громадянам на підпис та оформлення документів у сфері земельних відносин від імені неповнолітньої та малолітньої дитини доповідав начальник служби у справах дітей Марківської селищної ради Володимир Олексієнко. Про затвердження висновку органу опіки і піклування з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) при виконавчому комітеті Марківської селищної ради про доцільність призначення опікуна; про звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) у відділенні соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради доповідала в.о. директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Світлана Кучерова. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти Марківської селищної ради Луганської області на 2021-2022 навчальний рік доповідав начальник відділу освіти Марківської селищної ради Анатолій Бородавка.

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових твердих відходів на території Марківської селищної ради доповідав заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Ковтун.
Про надання дозволу на збір сухих повалених дерев та гілля з них; про надання матеріальної грошової допомоги громадянам на лікування та на поховання доповідав керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Віталій Семенченко.
Про погодження відшкодування різниці між встановленим розміром тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та економічно обґрунтованими фактичними витратами на їх виробництво доповідав директор КП «Марківка вода» Володимир Павлюченко.