ПРО ФУТБОЛ…

Дата: 29.09.2021 10:26

Вже добіг кінця чемпіонат Луганської області з футболу 2021, який порадував свого вболівальника низкою яскравих перемог та драматичністю поразок.
Так, минулої суботи, 25 вересня 2021 року, свою останню гру сезону 2021, на домашньому полі ФК «Нива» дійсно поборолися з командою «Хімобладнання» з м. Сєвєродонецьк. Судячи з непідробних, щирих емоцій вболівальників фінал видався дійсно напруженим та феєричним. Кінцевий рахунок гри - 3:2 і «Нива» Марківської ОТГ на третій сходинці турнірної таблиці. Голами у матчі відзначилися Микита Батуков (1), Максим Гурин (1), Вадим Лисицький (1).
Загалом, нелегким був шлях «Ниви» протягом всього Чемпіонату, адже в цьому році, вперше, наші хлопці змагалися в 1 лізі. Суперниками з великих міст Луганської області для ФК «Нива стали: «Будівельник» м. Лисичанськ, «Скіф» м. Старобільськ, «Fly Time» м. Сєвєродонецьк, «Хімобладнання» м. Сєвєродонецьк, «Кремінна» м. Кремінна.
Фінансування ФК «Нива» (Марківська ОТГ) у повній мірі було передбачено цільовою Програмою розвитку фізичної культури та спорту Марківської селищної ради на 2020 – 2022 роки. Слід зазначити, що до спорту лишилися небайдужими й керівники підприємств ТОВ «Мирне +» - Пульна Наталія Василівна та СТОВ «Агорофірма Марківське» - Палазюк Олександр Олексійович, які також надали свою спонсорську допомогу нашій команді.
Гравці ФК «Нива» зіграли 15 турів в рамках розіграшу Чемпіонату, за результатами яких, наполегливі марківські спортсмени вибороли почесну бронзу змагань.
Дякуємо постійній підтримці вболівальників, які за будь-якої погоди та результатів на табло, скандували: «НИВА! НИВА! НИВА!»
Дякуємо «НИВІ» за бурхливі емоції, яскраві моменти, завзятісь та невтомну жагу до перемоги!
Дякуємо за неперевершений сезон!
І, як завжди, віримо в команду Марківщини!