Обласні урочистості з нагоди Дня усиновлення

Дата: 29.09.2021 10:28

28 вересня, напередодні Дня усиновлення в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулись обласні урочистості. Від Марківської громади участь у заході взяли начальник служби у справах дітей Володимир Олексієнко та прийомна родина.
Теплі слова цього дня звучали на адресу винуватців свята від очільника Луганщини Сергія Гайдая, який вручив присутнім державні нагороди, обласні відзнаки, Почесні грамоти та Листи подяки. Начальник служби у справах дітей обласної держадміністрації Раїса Родіна, звертаючись до батьків, побажала, щоб їх вихованці у дорослому житті стали не тільки щасливими, а й успішними.
До інформації: у 2020 році в області усиновлено 26 дітей, протягом 2021 року – 15 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням перебуває 1013 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом в області функціонує 27 дитячих будинків сімейного типу та 75 прийомних сімей, в яких виховуються 340 дітей. Протягом поточного року створено три дитячих будинки сімейного типу та чотири прийомних сім’ї, до яких влаштовано 49 дітей.
Доброта і любов — головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти — це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківського піклування. Діти — найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. У дітях — щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.
Усиновлення — це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов'язково надбаннями і дитини і дорослого. І тому саме напередодні такого свята хочеться від щирого серця привітати тих відважних батьків, які здійснили цей відповідальний крок і огорнули дитину своїм батьківським теплом, побажати їм розуміння, доброти, терпіння та здоров'я. Адже бути батьками — це один із найважливіших обов'язків, який доводиться виконувати у житті, але водночас цікавий та гідний старань.
Щастя Вам, шановні усиновлювачі, найкращої долі Вам і Вашим дітям!