В Марківській громаді відбулось засідання адміністративної комісії

Дата: 30.09.2021 11:25

Сьогодні, 30 вересня, чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Марківської селищної ради провів засідання заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Юрій Ковтун. Участь у роботі комісії взяли начальник юридичного відділу Ігор Лигута та старости відповідних старостинських округів Марківської громади. На порядку денному розглянуто питання про вчинення адміністративних правопорушень, які згідно адмінпротоколів вчинили певні жителі Марківщини. Членами комісії були прийняті відповідні рішення стосовно правопорушень. Старостам сіл було рекомендовано попередити жителів громади про необхідність усунення виявлених порушень та недопущення їх в майбутньому.