Марківська селищна військова адміністрація

Привітали бібліотекарів

Дата: 30.09.2021 13:47

Відзнаки, квіти і численні привітання – працівники бібліотечної мережі Марківщини зустріли своє професійне свято в колі однодумців та гостей. Захід за участі селищного голови Ігоря Дзюби, заступниці селищного голови Галини Худик, начальниці відділу культури, національностей, релігій та туризму Ольги Стрижаченко й завідувачки відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Центра надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Нелі Берест відбувся 30 вересня в приміщенні Публічної бібліотеки.

Подяки селищної ради вручили директорці Марківської публічної бібліотеки Раїсі Пономарьовій та бібліотекарці І категорії відділу обслуговування Марківської публічної бібліотеки Анні Коротун. Аналогічні відзнаки відділу культури, національностей, релігій та туризму отримали методистка І категорії КУ «Марківська публічна бібліотека» Наталія Котєльнікова, бібліотекарка І категорії бібліотеки села Кабичівки Тетяна Гребінник, бібліотекарка І категорії дитячої бібліотеки Наталія Дем’янова, провідний бібліограф відділу обслуговування КУ «Марківська публічна бібліотека» Ольга Тихомирова та бібліотекарка ІІ категорії бібліотеки села Просяного Валентина Онешко.

Як люди творчі, бібліотекарі креативно підійшли до організації святкування. Відеозаписи музичних привітань від колег, жартівливі бейджики із зазначенням особистісних характеристик хранительок книжкових скарбниць та присвоєння бібліотекам неформальних кваліфікацій на основі унікальності їхньої форми роботи – такими були родзинки свята.

Гості заходу в унісон бажали винуватцям урочистості, аби храм людської мудрості, яким є бібліотека, був затребуваним та шанованим завжди представниками всіх поколінь.