Гарна новина!

Дата: 30.09.2021 16:33

Сьогодні на КП «Марківка вода», фахівці підприємства «Динамо Континент» встановили новеньку станцію управління КАСКАД-ПЧ, що, виготовлена на базі перетворювача частоти VLT Danfoss. Для довідки: призначена для автоматичного керування насосними агрегатами із забезпеченням частотного регулювання обертів по сигналу від датчика тиску 4-20 мА (автоматична підтримка заданого тиску в трубопроводі), а також для комплексного захисту трифазного електродвигуна насосного агрегату. Застосовується в системах водопостачання із артезіанських свердловин, підвищення тиску у водопровідній мережі.

Вищевказане обладнання прийде на заміну виснаженого роками колишнього устаткування, яке було встановлене ще на початку 2000-х. Оскільки КП «Марківка вода» вже стало власністю Марківської селищної ради, яка  частково фінансує закупку нового обладнання, отже, сподіваємось на позитивні зміни, у якісному наданні послуг жителям громади. Як зазначив керівник підприємства Володимир Павлюченко: «Заміна даної системи забезпечить ефективну подачу води та вагому економію електроенергії!». Працюємо далі…