З Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2021 08:19

В першу неділю жовтня професійне свято відзначає вагома когорта жителів Марківщини – як нині працюючі колективи, так і ветерани освітньої галузі. Адже педагог – більш глибоке поняття, аніж просто робота, це скоріше стан душі, покликання. Тому незрима ниточка, котра пов’язує людину з цим фахом, не обривається навіть з виходом на заслужений відпочинок. Ваше продовження – не одне покоління вихованців, в навчання та виховання яких Ви вкладали душу й серце.

Тож від імені Марківської громади засвідчую Вам глибоку повагу за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виплекати яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності, а також шанобливого ставлення від земляків. Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах та справах, добробуту, безхмарних, мирних, світлих днів!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА