З Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Дата: 01.10.2021 08:00

Є в нашому суспільстві особлива категорія громадян – літні люди. До них ми виявляємо виняткову увагу та повагу. Адже за їхніми плечима – важкі трудові роки, а приклад патріотизму та самопожертви заради процвітання української держави гідний наслідування сучасниками. Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана, який в Україні відзначають 1 жовтня, символізують єдність та спадкоємність поколінь. Ця дата – не нагадування про вік, а слушна нагода доземно вклонитися всім представникам старшого покоління за працелюбність, витримку, доброту й мудрість. Ви, шановні, є міцним та надійним місточком, який з’єднує покоління. В цей осінній день від імені громади Марківщини засвідчую глибоку повагу до золотої пори Вашого життя. Нехай в ньому буде якомога більше людяності, тепла та поваги. Хай здоров’я не підводить, а доля тішить довголіттям. Надійних тилів Вам та мирного неба над головою!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА