Урочисті проводи на строкову службу

Дата: 01.10.2021 11:40

Лави діючої армії нинішньої осені поповнять 11 юнаків з Марківщини. Службу нестимуть Руслан Костенко, Олександр Онопрієнко, Олександр Лавірьов, Анатолій Скляров, Іван Лазебний з Марківки, Максим Пелешенко з Кабичівки, Дмитро Ульченко з Веселого, Максим Гирман з Сичівки, Артур Білокобильський з Бондарівки, Антон Білоус з Просяного та Сергій Овчаров з Караван-Солодкого. В п’ятницю, 1 жовтня, з дотриманням карантинних вимог біля адмінбудівлі селищної ради відбулися урочисті проводи цих юнаків.

З важливою подією в їхньому житті призовників привітав селищний голова Ігор Дзюба. Указ Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» оголосив начальник першого відділу Старобільського РТЦК та СП підполковник Юрій Шемякін. Вони разом з головою ГО «Марківська районна організація ветеранів України імені А.І. Єременка» Іваном Левченком вручили молодикам традиційні подарунки, які нагадуватимуть їм про рідну Марківщину. А ще – листівки з напутніми словами до майбутніх захисників. Від імені призовників та їхніх батьків до винуватців урочистостей зверталися Іван і Анна Лазебні.

Легкої вам служби, хлопці! Повертайтеся додому загартовані й змужнілі.