Освітян Марківської громади привітали з Днем учителя

Дата: 01.10.2021 14:56

Щорічно в Україні у першу неділю жовтня святкують своє професійне свято працівники освіти.
Напередодні професійного свята освітян, жоден не залишився поза увагою керівництва громади. Так, протягом двох днів, з огляду на карантинні обмеження селищний голова Ігор Дзюба спільно з заступниками Галиною Худик, Андрієм Лигутою, начальником відділу освіти Анатолієм Бородавко, завідувачкою КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Марківської селищної ради Луганської області» Іриною Денисенко мали нагоду особисто привітати колективи загальноосвітніх закладів освіти зі святом! Також разом до привітань долучилися депутати Марківської селищної ради.
Цього дня освітянам зичили мудрості, терпіння, натхнення, щоб кожен день був сповнений новими досягненнями, а учні були старанними та вдячними. Кращих працівників громади відзначили грамотами Марківської селищної ради та відділу освіти.
У цей день з великою теплотою згадують своїх учителів усі: учні, які щодня долучаються до криниці знань, і ті, хто вже пройшов шлях учнівства і йде по життю, спираючись на цінний багаж отриманих знань.
Музичними номерами освітян вітали аматори клубних закладів громади.
Щиро і сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.
Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України.