Вітаємо всіх лікарів Марківської громади з Міжнародним днем лікаря

Дата: 04.10.2021 08:29

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім лікарям за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Дозвольте висловити усім Вам безмежну вдячність за любов до обраної професії. Міцного Вам здоров'я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння, благополуччя у Ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани!

З повагою селищний голова ІГОР ДЗЮБА