Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом» стартувала на Марківщині
Дата: 04.10.2021 13:14
Кількість переглядів: 1066
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/3d8ccee7b153ff049e6f5439fb2e2c99.jpg)
Така акція - чудова нагода для кожного використати можливість оцінити своє відношення до лісу, природи, а також власними руками зробити свій внесок у збереження зелених легенів нашої планети. Тож, шановні жителі громади, не соромтеся й активніше демонструйте свою любов до навколишнього середовища, якщо не створюєте власноруч красу, то хоча б не паплюжте працю інших! ДАЛІ БУДЕ…