Марківська селищна військова адміністрація

В Марківській громаді обговорили формат святкування Дня захисника України на засіданні організаційного комітету

Дата: 06.10.2021 16:40

6 жовтня селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба очолив засідання організаційного комітету з проведення урочистих заходів, що припадають на 14 жовтня - День захисника та захисниць України, День українського козацтва, День селища Марківка. В нараді взяли участь заступники селищного голови, керівники структурних підрозділів селищної ради, начальник відділення поліції №1 Старобільського РУП ГУНП в Луганській області, майор поліції Роман Мірошник, начальник Марківського МРВ ГУ ДСНС України в Луганській області, полковник служби ЦЗ, 8-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Луганській області Олександр Стародубцев, голова ВП ГС асоціації ветеранів війни учасників бойових дій та волонтерів АТО у Марківському районі Луганської області Юрій Цукренко.
Як наголосив на початку наради очільник громади, свята дійсно визначні й провести потрібно їх на високому патріотичному рівні, аби наголосити на важливості подвигу тих, хто віддав свої життя за незалежність України, так і тих, хто продовжує щодня берегти наш мир та спокій. Але, за останніми статистичними даними, про які сьогодні зранку повідомили очільники медичної галузі громади, останнім часом спостерігається щоденне стрімке збільшення кількості захворілих на коронавірусну інфекцію, тому проведення масових заходів на території громади просто недопустимо.
Тож, учасники зустрічі обговорили можливий формат та програму заходів, з огляду на карантинні обмеження, з дотриманням протиепідемічних вимог. Попередньо було вирішено про проведення урочистого мітингу біля пам’ятного знаку захисникам України в центрі селища. В програмі заходу передбачено нагородження представників силових та воєнних структур, ветеранів АТО/ООС за особливі досягнення та покладання квітів. Музичні привітання вже готуються відділом культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради в он-лайн форматі.
Остаточні оголошення щодо проведення вищевказаних заходів будуть згодом, слідкуйте за новинами нашого сайту.