З професійним днем, шановні юристи Марківщини!

Дата: 08.10.2021 08:11

Юриспруденція як самостійна наука зародилася ще в Давньому Римі. Саме там з’явилися перші юристи – фахівці, що забезпечують функціонування правової системи. Тодішня Колегія понтифіків, зокрема, давала юридичні консультації й виробляла єдині правила тлумачення сакрального права.
У наступні епохи до юристів стали звертатися по допомогу під час укладання угод, за наявності будь-яких правових сумнівів, для складання позовів тощо.
Нині юриспруденція включає в себе всю судову систему, інформацію про закони і правові норми та способи контролю їх чіткого виконання. Термін «юрист» перекладається як «право». Символом правосуддя є статуетка давньогрецької богині Феміди. Вона зображується як жінка в античному вбранні із зав'язаними очима. В одній руці тримає меч, яким карає за злочини, в іншій – терези. Суворість і справедливість правосуддя передбачає точне зважування дій на дуже точних вагах.
Тож з нагоди професійного свята, шановні представники юридичної сфери Марківщини, бажаю не мати в практиці помилок і невдач, не зазнавати втоми й розчарувань. Нехай всі справи успішно фінішують, а в особистому житті завжди буде місце для щастя, спокою та кохання. Зі святом вас!
З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА