Цинізм зашкалює: живі дерева на дрова

Дата: 11.10.2021 12:38

Фото без описуСьогодні, 11 жовтня, представники правоохоронних органів та члени спеціально створеної комісії при виконкомі Марківської селищної ради виявили факт незаконної вирубки лісозахисної смуги між Кризьким та Кабичівським старостатами. Замість того, аби належним чином оформити дозвіл на санітарне очищення посадок від сухих повалених дерев і в такий спосіб допомогти громаді впорядковувати насадження й водночас запастися дровами, зловмисники знищували живі дерева.

Зафіксовано вісім місць вирубки на ділянці протяжністю біля двох кілометрів. Серед численних спиляних дерев як такі, що загинули в результаті ураження шкідником – ясеновою смарагдовою златкою, так і живі. Це вартісні породи – клен, акація, дуб.

На місці злочину працюють слідчі нацполіції і представник Біловодського лісомисливського господарства.