«Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Дата: 13.10.2021 11:31

Сьогодні 13 жовтня 2021 року під головуванням заступника селищного голови Андрія Лигути відбулося друге засідання робочої групи з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та встановлення місцевих податків та зборів.
В ході роботи обговорили головне питання – встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Марківської територіальної громади.
За підсумком засідання, було прийнято рішення винести проєкт ставок орендної плати за земельні ділянки на громадське обговорення.
Долучаємося до обговорення!!! (з проєктом ставок орендної плати за земельні ділянки можна ознайомитись за посиланням: https://gromada.org.ua/.../orendna-plata-za-zemelni.../
Пропозиції та зауваження приймаються за адресою: смт. Марківка, вул. Центральна, буд. 18, каб. 119 або на електронну пошту – mar_possovet@i.ua