Шановні жителі та гості Марківської громади!

Дата: 13.10.2021 07:50

Фото без описуУ зв’язку з переи?менуванням Марківськоі? селищноі? ради Луганськоі? області та виконавчого комітету Марківськоі? селищноі? ради Луганськоі? області, на підставі рішення Марківськоі? селищноі? ради VIII скликання №11-1/2021 від 06.08.2021 року повідомляємо ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ!

З 18.10.2021 року тимчасово частина адміністративних послуг буде недоступною, через зміну електронних цифрових підписів та доступів до реєстрів, що надає ЦНАП, а саме:

1) Реєстрація місця проживання (1-3 дні);

2) Оформлення паспортів у формі картки (дату відновлення повідомимо пізніше);

3) Державна реєстрація речових прав на нерухоме маи?но (дату відновлення повідомимо пізніше);

4) Державна реєстрація юридичних та фізичних осіб підприємців (дату відновлення повідомимо пізніше);

5) Державна реєстрація громадських формувань.

За детальною інформацією звертаи?теся за телефоном 0662863433.

Нагадуємо, що більшість адміністративних послуг ви можете отримати у додатку ДІЯ онлаи?н або звернутися до ЦНАПу і скористатися безкоштовним місцем самообслуговування. Сподіваємось на розуміння та терпіння. Особливе прохання, в зв’язку з поширенням COVID-2019 , звертатися до ЦНАП за крайньої необхідності та користуватися телефоном для отримання консультаціи? чи замовлення довідок.