З Днем захисників і захисниць України!

Дата: 14.10.2021 07:51

Сьогодні Марківщина разом зі всією українською нацією відзначає свято мужніх, безстрашних та самовідданих громадян, істинних патріотів – День захисників і захисниць України. В цій славній когорті чимало представників нашої громади, адже марківчани ніколи не залишаються осторонь, коли рідна країна потребує захисту. Так було і так буде завжди. Гібридна війна на сході України важким випробуванням лягла на наші плечі. Має гіркі втрати й Марківщина – свої життя за недоторканність державних рубежів, за свободу й цілісність країни хоробро поклали восьмеро наших героїчних земляків. Пам’ять про них житиме в наших серцях вічно, як і почуття глибокої вдячності до батьків, котрі так гідно виховали своїх дітей. На щиру подяку заслуговує кожний, для кого військова служба є почесною місією.

Тож з нагоди професійного свята прийміть, шановні військовослужбовці всіх поколінь, найщиріші привітання від Марківської громади. Найбільшою винагородою для вас має стати мир в нашій країні, за який ви так самовіддано боретеся. Зичимо, аби ні ви, ні члени ваших родин не зазнавали втрат, щоб земляки високо цінували вашу лепту в спільну справу повернення миру в нашу країну. Нехай Пресвята Богородиця, чиє свято ми також відзначаємо сьогодні, захистить вас своїм Покровом від бід і важких випробувань. Будьте непохитними в своїй вірі в перемогу, а ми будемо в цьому вас всіляко підтримувати.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА