Засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Дата: 18.10.2021 14:41

Напередодні пленарного засідання чергової тринадцятої сесії Марківської селищної ради Марківського району Луганської області восьмого скликання, відбулось засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. На порядку денному засідання винесені  питання, що належать до відання та компетенції комісії. Окрім членів комісії у засіданні також взяв участь селищний голова Ігор Дзюба, начальниця відділу фінансів Марківської селищної ради Ірина Кравцова, інші керівники відділів апарату селищної ради, очільники медичної галузі громади.

Чергове засідання бюджетної комісії пройшло в конструктивному режимі, з обговореннями, внесеннями пропозицій та доповненнями.