В Марківській громаді триває робота щодо перевірки земельних ділянок на предмет їх законного використання

Дата: 20.10.2021 15:45

Триває робота щодо перевірки земельних ділянок на предмет їх законного використання, з метою надання можливості кожному жителю громади реалізувати своє законне право, надане державою, на отримання двох гектарів землі. Так, 20 жовтня 2021 року, за дорученням голови Марківської громади Ігоря Дзюби, комісія в складі спеціалістів відділу ЖКГ, відділу земельних відносин Марківської селищної ради та поліцейського офіцера громади, яку очолив заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Ковтун, здійснили виїзд до Просянського старостату. Під час огляду було виявлено два факти самовільного обробітку землі в районі села Розсохувате площею 5,3 та 8,7 гектарів. На місце злочину було викликано слідчо-оперативну групу відділення поліції №1 Старобільського РУП ГУНП в Луганській області. За результатами перевірки особи, що обробляють землю без відповідних дозвільних документів були встановленні. Розпочата подальша перевірка.