Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад за підтримки Світового Банку розпочинає реалізацію проєкта «Залучення місцевих органів самоврядування до використання Порталу даних Мінреінтеграції».

Дата: 20.10.2021 15:47

Наразі триває процес збору муніципальної статистики у територіальних громадах. Так, сьогодні, у форматі робочої зустрічі, експерти проєкту відвідали Марківську громаду з метою детальнішого ознайомлення із роботою команди проєкту. У роботі наради участь взяли селищний голова Ігор Дзюба, начальник відділу інформатизації, телекомунікацій та інноваційного розвитку Олександр Коваль (відповідальна особа за роботу з Порталом даних Мінреінтеграції), начальник відділу освіти Анатолій Бородавка, начальник відділу соціального захисту населення Костянтин Тищенко, начальник відділу молоді та спорту Володимир Личман, в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Світлана Кучерова. Експерти проєкту поінформували присутніх про механізм роботи та участь у Порталі даних саме Марківської громади, обговорили хід збору даних та налагодження дієвої інформаційної, змістовної та технічної підтримки. Була розроблена стратегія взаємодії. Саме на це й був спрямований перший етап вищезазначеного проєкту. Вже на другому етапі планується впровадження (пілотування) інструменту збору муніципальної статистики у чотирьох секторах.