Пиляти – не саджати. Але відповідати доведеться!

Дата: 22.10.2021 11:19

Фото без описуНевгамовні лісоруби продовжують свою чорну справу – нищать дерева, до вирощення яких не доклали рук. Більш того, ті є власністю Марківської громади і мали б слугувати їй ще не один десяток років. Натомість були варварськи спиляні. І не виключено, що для того, аби обігріти сім’ю, що не має статків для законного придбання дров чи фізичної змоги заготовити їх самотужки, отримавши відповідний дозвіл. Швидше за все, ця вирубка здійснювалася з метою наживи.

Цей новий факт незаконної заготівлі дров було виявлено відділом ЖКГ Марківської селищної ради 22 жовтня. Для з’ясування обставин залучили правоохоронців. Цього разу зловмисники посягнули на насадження між лісами Чернецьким та Дібровою за селищем. Було виявлено понад два кубометри спиляного лісу, які очікували тихенького вивезення. Втім, злочин проти добробуту громади не залишиться без покарання.