Налагодження тісної співпраці - запорука результативної роботи всіх структур в громаді.

Дата: 27.10.2021 14:38

Заступник селищного голови Марківської селищної ради з питань виконавчих органів ради Юрій Ковтун провів координаційну нараду за участі начальника відділення поліції №1 Старобільського РУП ГУНП в Луганській області, майора поліції Романа Мірошника та поліцейських офіцерів громади Івана Білянського та Валентина Каплі. Були обговорені шляхи налагодження тісної співпраці з метою покращення оперативності та якості виконання завдань, що стоять перед правоохоронними органами. Тож, взаємодія повинна будуватися на засадах партнерства і має бути спрямована на задоволення потреб жителів громади.