До 77-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 08:15

28 жовтня ми відзначаємо річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

Ця сторінка історії нашої країни ніколи не зітреться з пам’яті українського народу. Переможна битва за Україну, яка тривала довгих 22 місяці, стала вирішальною в розгромі військ гітлерівської Німеччини та її союзників.

За перемогу над фашизмом українці заплатили неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених, зниклих безвісти. Вони полягли смертю хоробрих на полях боїв, загинули в муках в окупації, у концтаборах, гетто, в’язницях та на каторжних роботах на чужині. Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни, чверть мешканців залишилася без даху над головою.

Дякуємо також тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та допомагав піднімати Україну з руїн. Шануємо пам’ять всіх, чиє життя забрала та страшна війна і хто відлетів у вічність вже в мирний час.

Шановні переможці, ваші мужність, відвага, героїзм та нескореність є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові й турботи рідних та близьких. А головне – мирного неба над головою!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА